Targi RemaDays Warszawa

Trotec Laser zaprezentuje maszyny laserowe na targach RemaDays Warsaw 2022.

published on 10. März 2022

RemaDays Warsaw już niedługo!

Już niedługo w dniach 23-25 marca 2022 będziemy uczestniczyć w targach RemaDays Warsaw. Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw to jedna z największych imprez targowych branży reklamowej na świecie. Jest to doskonała okazja do zdobycia i poszerzenia swojej wiedzy branżowej z zakresu laserów do grawerowania i cięcia, które można wykorzystać niemal w każdym biznesie. Zapraszamy na nasze stoisko I 11 w hali F.  

Jakie wycinarki laserowe będą tam obecne?

Podczas najbliższej edycji targów zaprezentujemy Państwu lasery z serii Speedy: Speedy 100R, Speedy 360, Speedy 400 oraz znakowarkę SpeedMarker 300. Grawerki laserowe serii Speedy zachwycają szybkością, inteligentnymi funkcjami i innowacyjną konstrukcją techniczną. Oprócz serii Speedy, zapoznać się będzie można z laserami przystępnej cenowo serii R. Model R400, który umożliwia obsługę arkuszy o wymiarach 1030x630 mm będzie reprezentował tę grupę. Zapoznać się również będzie można z pracą znakowarki U300. 

Zapoznaj się z naszymi laserami

Ruby 2.1 - najnowsze oprogramowanie.

Oprócz samych maszyn, zaprezentowane zostanie również najnowsze oprogramowanie Ruby 2.1, które bardzo ułatwia i przyspiesza pracę z laserem. Najnowsze oprogramowanie sprawia, że praca przebiega w sposób płynny, a tworzenie elementów zawierających zdjęcia czy napisy jest szybkie i proste. Oprogramowanie Ruby łączy urządzenia laserowe w jedną sieć – lokalną lub opartą na chmurze. Dzięki innowacyjnemu procesowi projekty mogą być przygotowywane przez jednego użytkownika, a wytwarzane przez innego - niezależnie od miejsca i pory dnia. Ruby umożliwia bezpośrednie importowanie plików pdf, svg, png, itp., a nieprawidłowe pliki są automatycznie poprawiane podczas importu. Dzięki temu można skrócić nawet o połowę czas potrzebny na przygotowanie produktu – od fazy pomysłu do ukończenia – bez konieczności zakupu dodatkowych pakietów oprogramowania.

Zapoznaj się z Ruby

Proud member of troGROUP Logo